BATIKENT STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

BATIKENT Mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Stor ve Zebra Perde yıkama servisine BATIKENT Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar la yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Google de daha kolay bulmak için:

BATIKENT Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama BATIKENT, BATIKENT Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği BATIKENT, BATIKENT de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama BATIKENT de, BATIKENT de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği BATIKENT de, BATIKENT STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA BATIKENT, BATIKENT STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ BATIKENT, BATIKENTDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA BATIKENTDE, BATIKENTDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ BATIKENT DE, BATIKENT Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama BATIKENT, BATIKENT Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği BATIKENT, BATIKENT de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama BATIKENT de, BATIKENT de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği BATIKENT de, BATIKENT ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA BATIKENT, BATIKENT ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ BATIKENT, BATIKENT DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA BATIKENT DE, BATIKENT DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ BATIKENT DE gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

 

  • 116974Toplam ziyaretçi:
  • 25Dün:
  • 55Bugün:
  • 1Şu anda online: