Ankara Halı Yıkama

ERZURUM HALI YIKAMA:

Servis ağımıza Erzurum mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Ankara Çetinkaya Halı Yıkama olarak  Erzurum halı yıkama servisini de ilave etmiş bulunmaktayız. Erzurum Halı Yıkamayla birlikte Erzurum Koltuk Yıkama, Erzurum Yorgan Yıkama ve Erzurum Battaniye Yıkama   hizmetlerinde aynı zamanda vermekteyiz. Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Halı Yıkama garantisi ve kalite anlayışıyla sunulmaktadır.

Halı Yıkma Sürecimiz :

Aradığınız andan itibaren ortalama iki saat içerisinde halılarınız makbuz karşılığında servis aracımız tarafından teslim alınır. Halılarınızı teslim aldığımız andan itibaren bizim sorumluluğumuza geçer ve garanti kapsamındadır. Halılarınız servis araçlarımızla doğrudan fabrikamıza götürülür. Fabrikada tekrar adet kontrollü yapıldıktan sonra  etiketlenir ve aynı gün içerisinde yıkama bölümüne halılar yerleştirilir. Fabrikada halılar özelliklerine göre seçilir ve yıkama işlemine alınır. Halılar bol suyla ıslatılır ardından özel anti bakteriyel şampuanlarımız halıların her tarafına yoğun bir şekilde otomatik olarak dökülür. Halı yıkama makinalarıyla yıkama işlemine başlatılır. Her halı tek tek tam otomatik makinasına konulur ve bantla yıkama ünitelerinden geçer. Halı veren personel aynı zamanda halıyı kontrol eder ve leke tespit ettiğinde hemen leke ilacını sıkar yıkandıktan sonra makina halıyı sarmaya başlar bu esnada personelde halıyı kontrol eder. Halıda leke tespit edildiğinde tekrar geri verilir ve tekrar yıkanır. Sarılmış olan halı alınır ve sıkma makinasına konularak sıkma işlemi gerçekleştirilir. Sıkmadan çıkarılan halılar doğrudan askıya asılır. Halılar asılırken tekrar bir kontrolden geçirilir. Kurumuş olan halılar toplanır ve fırçalama ve son kontrol bölümüne alınır. Burada halıları kontrol masalarına serilir ve özel fırçalarla fırçalanır çıkmamış leke görülürse yine leke çözücülerle müdahale edilir. Fırçalanmış halılar poşetlenir ve servise hazır hale gelir. Halıların bittiği müşterilerimize bildirilir ve müşterilerimizin müsait olduğu bir zamanda halıları teslim ederiz. Bütün bu işlemler hava şartlarını da göz önüne alınarak ortalama   3 ile 5 gün sürmektedir.

Kullanılan Şampuan:

Halı yıkama başladığımızdan itibaren Çetinkaya Halı Yıkama olarak kendimizi sürekli geliştirmek amacıyla piyasada bulunan en iyi şampuanları kullanarak müşterilerimize en iyi şekilde hizmet etmeye çalışmaktayız. Ancak istemiş olduğumuz neticeyi maalesef bulamadık. Dolaysıyla kendi ARGE çalışmalarımıza uzun zaman önce başladık ve bugün kendi Halı Şampuanımızı kullanarak istediğimiz hedefe ulaşmış durumdayız. Şampuanımız lekelerin % 99 çıkardığını savunuyoruz. Ayrıca Anti bakteriyel ve insan sağlığına ve cildine zarar vermemektedir.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için : 0312 317 84 95

                                                    0312 437 79 29

                                                     0532 471 85 45               Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

Bizi Google veya diğer arama motorlarından daha kolay bulabilmeniz için aşağıdaki kelimeleri yazmanız yeterlidir:

Erzurum halı yıkama, halı yıkama Erzurum, Erzurum da halı yıkama, halı yıkama Erzurum da, ERZURUM HALI YIKAMA, HALI YIKAMA ERZURUM, ERZURUM DA HALI YIKAMA, HALI YIKAMA ERZURUM DA yazarak bulabilirsiniz.

  • 288864Toplam ziyaretçi:
  • 83Dün:
  • 0Bugün:
  • 0Şu anda online: