Ankara Halı Yıkama

BİRLİK  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Birlik semtindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Birlik Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar ve özel imal edilmiş fırçalarla yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız. Stor perde temizliğinin en önemli unsuru kullanılan ilaçtır. Çetinkaya Stor perde yıkama olarak özel yaptığımız ilaçları kullanmaktayız. Ayrıca yıkama işleminin çok zaman alıcı ve zahmetli olduğunu belirtmeliyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :   0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                      0532 471 85 45         Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

Google ve diğer arama motorlarında daha kolay bulmak için:

Birlik Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Birlik, Birlik Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Birlik, Birlik de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Birlik de, Birlik de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Birlik de, BİRLİK STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA BİRLİK, BİRLİK STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ BİRLİK, BİRLİKDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA BİRLİKDE, BİRLİKDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ BİRLİK DE, Birlik Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Birlik, Birlik Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Birlik, Birlik de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Birlik de, Birlik de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Birlik de, BİRLİK ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA BİRLİK, BİRLİK ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ BİRLİK, BİRLİK DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA BİRLİK DE, BİRLİK DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ BİRLİK DE gibi kelimeler yazmanız yeterlidir.

  • 287955Toplam ziyaretçi:
  • 244Dün:
  • 93Bugün:
  • 0Şu anda online: