BİRLİK STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Birlik Mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Birlik Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar la yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Google de daha kolay bulmak için:

Birlik Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Birlik, Birlik Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Birlik, Birlik de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Birlik de, Birlik de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Birlik de, BİRLİK STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA BİRLİK, BİRLİK STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ BİRLİK, BİRLİKDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA BİRLİKDE, BİRLİKDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ BİRLİK DE, Birlik Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Birlik, Birlik Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Birlik, Birlik de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Birlik de, Birlik de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Birlik de, BİRLİK ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA BİRLİK, BİRLİK ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ BİRLİK, BİRLİK DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA BİRLİK DE, BİRLİK DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ BİRLİK DE gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 125463Toplam ziyaretçi:
  • 153Dün:
  • 64Bugün:
  • 0Şu anda online: