Ankara Halı Yıkama

akdere_perde_yıkama

akdere_stor_ perde_yıkama

akdere_ zebra perde_yıkama

AKDERE  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Akdere semtindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Akdere Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar ve özel imal edilmiş fırçalarla yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız. Stor perde temizliğinin en önemli unsuru kullanılan ilaçtır. Çetinkaya Stor perde yıkama olarak özel yaptığımız ilaçları kullanmaktayız. Ayrıca yıkama işleminin çok zaman alıcı ve zahmetli olduğunu belirtmeliyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :   0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                      0532 471 85 45               Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

Google ve diğer arama motorlarında daha kolay bulmak için:

Akdere Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Akdere, Akdere Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Akdere, Akdere de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Akdere de, Akdere de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Akdere de, AKDERE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA AKDERE, AKDERE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ AKDERE, AKDEREDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA AKDEREDE, AKDEREDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ AKDERE DE, Akdere Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Akdere, Akdere Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Akdere, Akdere de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Akdere de, Akdere de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Akdere de, AKDERE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA AKDERE, AKDERE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ AKDERE, AKDERE DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA AKDERE DE, AKDERE DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ AKDERE DE gibi kelimeler yazmanız yeterlidir.

  • 287958Toplam ziyaretçi:
  • 94Dün:
  • 2Bugün:
  • 1Şu anda online: