Ankara Halı Yıkamabeştepe_perde_yıkama

beştepe_stor_ perde_yıkama

beştepe_ zebra_perde_yıkama

 

BEŞTEPE  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Beştepe semtindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Beştepe Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar ve özel imal edilmiş fırçalarla yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız. Stor perde temizliğinin en önemli unsuru kullanılan ilaçtır. Çetinkaya Stor perde yıkama olarak özel yaptığımız ilaçları kullanmaktayız. Ayrıca yıkama işleminin çok zaman alıcı ve zahmetli olduğunu belirtmeliyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :   0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                      0532 471 85 45           Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

Google ve diğer arama motorlarında daha kolay bulmak için:

Beştepe Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Beştepe, Beştepe Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Beştepe, Beştepe de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Beştepe de, Beştepe de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Beştepe de, BEŞTEPE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA BEŞTEPE, BEŞTEPE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ BEŞTEPE, BEŞTEPEDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA BEŞTEPEDE, BEŞTEPEDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ BEŞTEPE DE, Beştepe Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Beştepe, Beştepe Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Beştepe, Beştepe de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Beştepe de, Beştepe de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Beştepe de, BEŞTEPE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA BEŞTEPE, BEŞTEPE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ BEŞTEPE, BEŞTEPE DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA BEŞTEPE DE, BEŞTEPE DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ BEŞTEPE DE gibi kelimeler yazmanız yeterlidir.

  • 288861Toplam ziyaretçi:
  • 66Dün:
  • 80Bugün:
  • 1Şu anda online: