Ankara Halı Yıkama

abidinpaşa_yorgan_yikama

abidinpaşa_battaniye_yikamaabidinpaşa_yorgan_yikama_makinasi

ABİDİNPAŞA YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA:

Abidinpaşa mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız.  Çetinkaya Yorgan Yıkama fabrikasıyla birlikte Çetinkaya Battaniye hizmetlerinde aynı şekilde vermekteyiz.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar yün, her cins yorgan ve battaniyelerinizi profesyonel bir şekilde yıkamaktayız. Yorganlarınız ilk önce içindeki kiri iyice yumuşatmak varsa böcek ve haşereleri yok etmek amacıyla bir gün özel ilaçlı özel bidonlara basılır daha sonra profesyonel çamaşır makinaların da tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız.

Not:

Çetinkaya Halı Yıkama olarak yorgan ve battaniyelerinizi en az bir kez yıkamanızı tavsiye etmekteyiz.

Daha ayrıntılı  bilgi için :  0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                     0532 471 85 45          Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Abidinpaşa Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Abidinpaşa, Abidinpaşa de Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Abidinpaşa de, ABİDİNPAŞA YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA ABİDİNPAŞA, ABİDİNPAŞA DE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA ABİDİNPAŞA DE, Abidinpaşa battaniye yıkama, battaniye yıkama Abidinpaşa, Abidinpaşa battaniye temizliği, battaniye temizliği Abidinpaşa, Abidinpaşa yorgan temizliği, yorgan temizliği Abidinpaşa, Abidinpaşa de battaniye yıkama, Abidinpaşa da battaniye temizliği, Abidinpaşa de yorgan yıkama, Abidinpaşa de yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 277913Toplam ziyaretçi:
  • 116Dün:
  • 42Bugün:
  • 0Şu anda online: