Anıttepe Halı Yıkamaanıttepe_perde_yıkama

anıttepe_stor_ perde_yıkama

anıttepe_ zebra_perde_yıkama

ANITTEPE  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Anıttepe semtindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Anıttepe Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar ve özel imal edilmiş fırçalarla yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız. Stor perde temizliğinin en önemli unsuru kullanılan ilaçtır. Çetinkaya Stor perde yıkama olarak özel yaptığımız ilaçları kullanmaktayız. Ayrıca yıkama işleminin çok zaman alıcı ve zahmetli olduğunu belirtmeliyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :  0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                     0532 471 85 45             Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

Google ve diğer arama motorlarında daha kolay bulmak için:

Anıttepe Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Anıttepe, Anıttepe Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Anıttepe, Anıttepe de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Anıttepe de, Anıttepe de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Anıttepe de, ANITTEPE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA ANITTEPE, ANITTEPE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ ANITTEPE, ANITTEPEDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA ANITTEPEDE, ANITTEPEDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ ANITTEPE DE, Anıttepe Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Anıttepe, Anıttepe Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Anıttepe, Anıttepe de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Anıttepe de, Anıttepe de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Anıttepe de, ANITTEPE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA ANITTEPE, ANITTEPE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ ANITTEPE, ANITTEPE DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA ANITTEPE DE, ANITTEPE DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ ANITTEPE DE gibi kelimeler yazmanız yeterlidir.

  • 285093Toplam ziyaretçi:
  • 48Dün:
  • 41Bugün:
  • 0Şu anda online: