Ankara Halı Yıkama

GÜMÜŞDERE  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Gümüşdere semtindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Gümüşdere Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar ve özel imal edilmiş fırçalarla yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız. Stor perde temizliğinin en önemli unsuru kullanılan ilaçtır. Çetinkaya Stor perde yıkama olarak özel yaptığımız ilaçları kullanmaktayız. Ayrıca yıkama işleminin çok zaman alıcı ve zahmetli olduğunu belirtmeliyiz. 

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :   0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                      0532 471 85 45         Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

 Google ve diğer arama motorlarında daha kolay bulmak için:

Gümüşdere Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Gümüşdere, Gümüşdere Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Gümüşdere, Gümüşdere de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Gümüşdere de, Gümüşdere de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Gümüşdere de, GÜMÜŞDERE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA GÜMÜŞDERE, GÜMÜŞDERE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ GÜMÜŞDERE, GÜMÜŞDEREDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA GÜMÜŞDEREDE, GÜMÜŞDEREDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ GÜMÜŞDERE DE, Gümüşdere Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Gümüşdere, Gümüşdere Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Gümüşdere, Gümüşdere de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Gümüşdere de, Gümüşdere de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Gümüşdere de, GÜMÜŞDERE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA GÜMÜŞDERE, GÜMÜŞDERE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ GÜMÜŞDERE, GÜMÜŞDERE DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA GÜMÜŞDERE DE, GÜMÜŞDERE DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ GÜMÜŞDERE DE gibi kelimeler yazmanız yeterlidir.

  • 252169Toplam ziyaretçi:
  • 122Dün:
  • 60Bugün:
  • 1Şu anda online: