BİRLİK YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA:

Birlik mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız.  Çetinkaya Yorgan Yıkama fabrikasıyla birlikte Çetinkaya Battaniye hizmetlerinde aynı şekilde vermekteyiz.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar yün, kas tüyü her cins yorgan ve battaniyelerinizi temizleyebilmekteyiz. Ücretsiz servisimizden yorgan, battaniye  hizmeti içinde faydalanabilmektesiniz. Profesyonel çamaşır makinaların da tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız. Çetinkaya Halı Yıkama olarak battaniye yıkama ve havalandırmasını yılda 2 kere yapmanızı tavsiye etmekteyiz.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…  Servislerimiz ücretsizdir!

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Birlik Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Birlik, Birlik de Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Birlik de, BİRLİK YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA BİRLİK, BİRLİK DE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA BİRLİK DE, Birlik battaniye yıkama, battaniye yıkama Birlik, Birlik battaniye temizliği, battaniye temizliği Birlik, Birlik yorgan temizliği, yorgan temizliği Birlik, Birlik de battaniye yıkama, Birlik da battaniye temizliği, Birlik de yorgan yıkama, Birlik de yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 117420Toplam ziyaretçi:
  • 144Dün:
  • 57Bugün:
  • 1Şu anda online: