Ankara Halı Yıkamaabidinpaşa_perde_yıkama

abidinpaşa_stor_ perde_yıkama

abidinpaşa_ zebra perde_yıkama

ABİDİNPAŞA  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Abidinpaşa semtindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Abidinpaşa Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar ve özel imal edilmiş fırçalarla yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız. Stor perde temizliğinin en önemli unsuru kullanılan ilaçtır. Çetinkaya Stor perde yıkama olarak özel yaptığımız ilaçları kullanmaktayız. Ayrıca yıkama işleminin çok zaman alıcı ve zahmetli olduğunu belirtmeliyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

 Daha ayrıntılı  bilgi için :  0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                      0532 471 85 45                 Servislerimiz ücretsizdir!

 www.cetinkayahaliyıkama.com

Google ve diğer arama motorlarında daha kolay bulmak için:

Abidinpaşa Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Abidinpaşa, Abidinpaşa Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Abidinpaşa, Abidinpaşa de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Abidinpaşa de, Abidinpaşa de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Abidinpaşa da, ABİDİNPAŞA STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA ABİDİNPAŞA, ABİDİNPAŞA STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ ABİDİNPAŞA, ABİDİNPAŞADA STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA ABİDİNPAŞADE, ABİDİNPAŞADA STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ ABİDİNPAŞA DA, Abidinpaşa Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Abidinpaşa, Abidinpaşa Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Abidinpaşa, Abidinpaşa de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Abidinpaşa da, Abidinpaşa da Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Abidinpaşa da, ABİDİNPAŞA ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA ABİDİNPAŞA, ABİDİNPAŞA ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ ABİDİNPAŞA, ABİDİNPAŞA DaAZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA ABİDİNPAŞA DA, ABİDİNPAŞA DA ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ ABİDİNPAŞA DA gibi kelimeler yazmanız yeterlidir.

  • 281818Toplam ziyaretçi:
  • 210Dün:
  • 98Bugün:
  • 1Şu anda online: