Ankara Halı Yıkama

AYVALI  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Ayvalı semtindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Ayvalı Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar ve özel imal edilmiş fırçalarla yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız. Stor perde temizliğinin en önemli unsuru kullanılan ilaçtır. Çetinkaya Stor perde yıkama olarak özel yaptığımız ilaçları kullanmaktayız. Ayrıca yıkama işleminin çok zaman alıcı ve zahmetli olduğunu belirtmeliyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :  0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                      0532 471 85 45       Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

Google ve diğer arama motorlarında daha kolay bulmak için:

Ayvalı Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Ayvalı, Ayvalı Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Ayvalı, Ayvalı de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Ayvalı de, Ayvalı de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Ayvalı de, AYVALI STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA AYVALI, AYVALI STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ AYVALI, AYVALIDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA AYVALIDE, AYVALIDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ AYVALI DE, Ayvalı Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Ayvalı, Ayvalı Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Ayvalı, Ayvalı de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Ayvalı de, Ayvalı de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Ayvalı de, AYVALI ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA AYVALI, AYVALI ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ AYVALI, AYVALI DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA AYVALI DE, AYVALI DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ AYVALI DE gibi kelimeler yazmanız yeterlidir.

  • 285095Toplam ziyaretçi:
  • 48Dün:
  • 43Bugün:
  • 1Şu anda online: