Ankara Halı Yıkama

ERGENEKON  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Ergenekon semtindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Ergenekon Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar ve özel imal edilmiş fırçalarla yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız. Stor perde temizliğinin en önemli unsuru kullanılan ilaçtır. Çetinkaya Stor perde yıkama olarak özel yaptığımız ilaçları kullanmaktayız. Ayrıca yıkama işleminin çok zaman alıcı ve zahmetli olduğunu belirtmeliyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :    0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                      0532 471 85 45    Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

Google ve diğer arama motorlarında daha kolay bulmak için:

Ergenekon Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Ergenekon, Ergenekon Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Ergenekon, Ergenekon de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Ergenekon de, Ergenekon de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Ergenekon de, ERGENEKON STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA ERGENEKON, ERGENEKON STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ ERGENEKON, ERGENEKONDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA ERGENEKONDE, ERGENEKONDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ ERGENEKON DE, Ergenekon Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Ergenekon, Ergenekon Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Ergenekon, Ergenekon de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Ergenekon de, Ergenekon de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Ergenekon de, ERGENEKON ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA ERGENEKON, ERGENEKON ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ ERGENEKON, ERGENEKON DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA ERGENEKON DE, ERGENEKON DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ ERGENEKON DE gibi kelimeler yazmanız yeterlidir.

  • 288861Toplam ziyaretçi:
  • 66Dün:
  • 80Bugün:
  • 1Şu anda online: