Ankara Halı Yıkama

GÜVENEVLER  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Güvenevler semtindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Güvenevler Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar ve özel imal edilmiş fırçalarla yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız. Stor perde temizliğinin en önemli unsuru kullanılan ilaçtır. Çetinkaya Stor perde yıkama olarak özel yaptığımız ilaçları kullanmaktayız. Ayrıca yıkama işleminin çok zaman alıcı ve zahmetli olduğunu belirtmeliyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :   0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                     0532 471 85 45        Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

Google ve diğer arama motorlarında daha kolay bulmak için:

Güvenevler Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Güvenevler, Güvenevler Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Güvenevler, Güvenevler de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Güvenevler de, Güvenevler de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Güvenevler de, GÜVENEVLER STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA GÜVENEVLER, GÜVENEVLER STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ GÜVENEVLER, GÜVENEVLERDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA GÜVENEVLERDE, GÜVENEVLERDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ GÜVENEVLER DE, Güvenevler Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Güvenevler, Güvenevler Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Güvenevler, Güvenevler de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Güvenevler de, Güvenevler de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Güvenevler de, GÜVENEVLER ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA GÜVENEVLER, GÜVENEVLER ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ GÜVENEVLER, GÜVENEVLER DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA GÜVENEVLER DE, GÜVENEVLER DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ GÜVENEVLER DE gibi kelimeler yazmanız yeterlidir.

  • 285902Toplam ziyaretçi:
  • 87Dün:
  • 139Bugün:
  • 0Şu anda online: