Ankara Halı Yıkama

FİDANLIK  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Fidanlık semtindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Fidanlık Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar ve özel imal edilmiş fırçalarla yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız. Stor perde temizliğinin en önemli unsuru kullanılan ilaçtır. Çetinkaya Stor perde yıkama olarak özel yaptığımız ilaçları kullanmaktayız. Ayrıca yıkama işleminin çok zaman alıcı ve zahmetli olduğunu belirtmeliyiz

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :  0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                      0532 471 85 45          Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

Google ve diğer arama motorlarında daha kolay bulmak için:

Fidanlık Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Fidanlık, Fidanlık Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Fidanlık, Fidanlık de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Fidanlık de, Fidanlık de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Fidanlık de, FİDANLIK STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA FİDANLIK, FİDANLIK STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ FİDANLIK, FİDANLIKDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA FİDANLIKDE, FİDANLIKDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ FİDANLIK DE, Fidanlık Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Fidanlık, Fidanlık Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Fidanlık, Fidanlık de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Fidanlık de, Fidanlık de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Fidanlık de, FİDANLIK ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA FİDANLIK, FİDANLIK ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ FİDANLIK, FİDANLIK DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA FİDANLIK DE, FİDANLIK DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ FİDANLIK DE gibi kelimeler yazmanız yeterlidir.

  • 288862Toplam ziyaretçi:
  • 66Dün:
  • 81Bugün:
  • 1Şu anda online: