Ankara Halı Yıkama

VARLIK  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Varlık semtindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Varlık Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar ve özel imal edilmiş fırçalarla yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız. Stor perde temizliğinin en önemli unsuru kullanılan ilaçtır. Çetinkaya Stor perde yıkama olarak özel yaptığımız ilaçları kullanmaktayız. Ayrıca yıkama işleminin çok zaman alıcı ve zahmetli olduğunu belirtmeliyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :   0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                      0532 471 85 45          Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com 

Google ve diğer arama motorlarında daha kolay bulmak için:

Varlık Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Varlık, Varlık Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Varlık, Varlık de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Varlık de, Varlık de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Varlık de, VARLIK STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA VARLIK, VARLIK STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ VARLIK, VARLIKDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA VARLIKDE, VARLIKDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ VARLIK DE, Varlık Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Varlık, Varlık Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Varlık, Varlık de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Varlık de, Varlık de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Varlık de, VARLIK ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA VARLIK, VARLIK ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ VARLIK, VARLIK DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA VARLIK DE, VARLIK DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ VARLIK DE gibi kelimeler yazmanız yeterlidir.

  • 282095Toplam ziyaretçi:
  • 47Dün:
  • 16Bugün:
  • 0Şu anda online: