BOZTEPE YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA:

Boztepe mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız.  Çetinkaya Yorgan Yıkama fabrikasıyla birlikte Çetinkaya Battaniye hizmetlerinde aynı şekilde vermekteyiz.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar yün, kas tüyü her cins yorgan ve battaniyelerinizi temizleyebilmekteyiz. Ücretsiz servisimizden yorgan, battaniye  hizmeti içinde faydalanabilmektesiniz. Profesyonel çamaşır makinaların da tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız. Çetinkaya Halı Yıkama olarak battaniye yıkama ve havalandırmasını yılda 2 kere yapmanızı tavsiye etmekteyiz.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…  Servislerimiz ücretsizdir!

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Boztepe Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Boztepe, Boztepe de Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Boztepe de, BOZTEPE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA BOZTEPE, BOZTEPE DE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA BOZTEPE DE, Boztepe battaniye yıkama, battaniye yıkama Boztepe, Boztepe battaniye temizliği, battaniye temizliği Boztepe, Boztepe yorgan temizliği, yorgan temizliği Boztepe, Boztepe de battaniye yıkama, Boztepe da battaniye temizliği, Boztepe de yorgan yıkama, Boztepe de yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 117399Toplam ziyaretçi:
  • 144Dün:
  • 36Bugün:
  • 0Şu anda online: