altındag_koltuk_yikama_oncealtındag_koltuk_yikama_sonra

altındag_koltuk_yikama

 

ALTINDAĞ KOLTUK YIKAMA :Kanepe ve Deri Koltuk dahil

 

Altındağ ilçesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Koltuk yıkama servisine Altındağ Koltuk yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız. Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Koltuk Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Koltuk, çekyat yıkamasında kullanılan pek çok yöntem mevcutken, biz Çetinkaya Koltuk yıkama olarak sanayi tipi cihazlarla bu hizmeti yerine getirmekteyiz. Uyguladığımız yöntem sonrasında koltuk ve kanepelerde maitların yaşayamaması için en son teknoloji ve anti bakteriyel ilaçlar kullanılmaktadır. Çankaya Koltuk yıkama sanayi tipi makinayla vakumlanarak mevcut olan tozlar, lekeler, mait ve pis sular çekilmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız.  Koltukların içinde kimyasal sıvının daha sonra üst yüzeye çıkmasını önlemek için son bir kez vakumlama yapılmaktadır bu vakumlama aynı anda koltukların daha hızlı kurumasına da sağlamaktadır. Koltuk yıkama işlemi bittikten sonra ileriye dönük güzel kokması için parfümleyerek kurumaya bırakmaktayız.

Koltuk yıkama işlemimiz yapmış olduğumuz tecrübeler doğrultusunda normal bir koltuk takımı yaklaşık 1,5 ile 2, 5 saat sürmektedir.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Google de daha kolay bulmak için:

Altındağ koltuk yıkama, koltuk yıkama Altındağ, Altındağ koltuk temizliği, koltuk temizliği Altındağ, Altındağ da koltuk yıkama, koltuk yıkama Altındağ16 da, gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 116973Toplam ziyaretçi:
  • 25Dün:
  • 54Bugün:
  • 0Şu anda online: