saray_yorgan_yikamasaray_battaniye_yikamasaray_yorgan_yikama_makinasi

SARAY YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA:

Saray ilçesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız.  Çetinkaya Yorgan Yıkama fabrikasıyla birlikte Çetinkaya Battaniye hizmetlerinde aynı şekilde vermekteyiz.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar yün, kas tüyü her cins yorgan ve battaniyelerinizi temizleyebilmekteyiz. Ücretsiz servisimizden yorgan, battaniye  hizmeti içinde faydalanabilmektesiniz. Profesyonel çamaşır makinalarında tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız. Çetinkaya Halı Yıkama olarak battaniye yıkama ve havalandırmasını yılda 2 kere yapmanızı tavsiye etmekteyiz.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…  Servislerimiz ücretsizdir!

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Saray Yorgan yıkama, Saray Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Saray, Yorgan yıkama Saray, Saray da Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Saray da, SARAY YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA SARAY, SARAY DA YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA SARAY DA yazarak bulabilirsiniz. Saray battaniye yıkama, battaniye yıkama Saray, Saray battaniye temizliği, battaniye temizliği Saray, Saray yorgan yıkama, yorgan yıkama Saray, Saray yorgan temizliği, yorgan temizliği Saray, Saray da battaniye yıkama, Saray da battaniye temizliği, Saray da yorgan yıkama, Saray da yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 117419Toplam ziyaretçi:
  • 144Dün:
  • 56Bugün:
  • 0Şu anda online: