Ankara Halı Yıkamahasköy_yorgan_yikamahasköy_battaniye_yikama

hasköy_yorgan_yikama_makinasi

HASKÖY YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA:

Hasköy mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız.  Çetinkaya Yorgan Yıkama fabrikasıyla birlikte Çetinkaya Battaniye hizmetlerinde aynı şekilde vermekteyiz.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar yün, her cins yorgan ve battaniyelerinizi profesyonel bir şekilde yıkamaktayız. Yorganlarınız ilk önce içindeki kiri iyice yumuşatmak varsa böcek ve haşereleri yok etmek amacıyla bir gün özel ilaçlı özel bidonlara basılır daha sonra profesyonel çamaşır makinaların da tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız.

Not:

Çetinkaya Halı Yıkama olarak yorgan ve battaniyelerinizi en az bir kez yıkamanızı tavsiye etmekteyiz.

Daha ayrıntılı  bilgi için : 0312 317 84 95

                                                   0312 437 79 29

                                                    0532 471 85 45  Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Hasköy Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Hasköy, Hasköy de Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Hasköy de, HASKÖY YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA HASKÖY, HASKÖY DE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA HASKÖY DE, Hasköy battaniye yıkama, battaniye yıkama Hasköy, Hasköy battaniye temizliği, battaniye temizliği Hasköy, Hasköy yorgan temizliği, yorgan temizliği Hasköy, Hasköy de battaniye yıkama, Hasköy da battaniye temizliği, Hasköy de yorgan yıkama, Hasköy de yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 288861Toplam ziyaretçi:
  • 66Dün:
  • 80Bugün:
  • 0Şu anda online: