Ankara Halı Yıkama

demirlibahçe_koltuk_yikamademirlibahçe_koltuk_yikama_oncedemirlibahçe_koltuk_yikama_sonra

DEMİRLİBAHÇE KOLTUK YIKAMA : Kanepe ve Deri Koltuk dahil

Demirlibahçe ilçesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Koltuk yıkama servisine Demirlibahçe Koltuk yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız. Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Koltuk Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Koltuk, çekyat yıkamasında kullanılan pek çok yöntem mevcutken, biz Çetinkaya Koltuk yıkama olarak sanayi tipi cihazlarla bu hizmeti yerine getirmekteyiz. Uyguladığımız yöntem sonrasında koltuk ve kanepelerde maitların yaşayamaması için en son teknoloji ve anti bakteriyel ilaçlar kullanılmaktadır. DEMİRLİBAHÇE Koltuk yıkama sanayi tipi makinayla vakumlanarak mevcut olan tozlar, lekeler, mait ve pis sular çekilmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız.  Koltukların içinde kimyasal sıvının daha sonra üst yüzeye çıkmasını önlemek için son bir kez vakumlama yapılmaktadır bu vakumlama aynı anda koltukların daha hızlı kurumasına da sağlamaktadır. Koltuk yıkama işlemi bittikten sonra ileriye dönük güzel kokması için parfümleyerek kurumaya bırakmaktayız.

Koltuk yıkama işlemimiz yapmış olduğumuz tecrübeler doğrultusunda normal bir koltuk takımı yaklaşık 1,5 ile 2, 5 saat sürmektedir.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :   0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                      0532 471 85 45               Servislerimiz ücretsizdir!

 www.cetinkayahaliyıkama.com

 Bizi Google veya diğer arama motorlarından daha kolay bulabilmeniz için aşağıdaki kelimeleri yazmanız yeterlidir:

Demirlibahçe Koltuk yıkama, Koltuk yıkama Demirlibahçe, Demirlibahçe da Koltuk yıkama, Koltuk yıkama Demirlibahçe da, DEMİRLİBAHÇE KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA DEMİRLİBAHÇE, DEMİRLİBAHÇE DA KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA DEMİRLİBAHÇE DA yazarak bulabilirsiniz.

 

  • 288864Toplam ziyaretçi:
  • 83Dün:
  • 0Bugün:
  • 0Şu anda online: