Ankara Halı Yıkama

BÜYÜKESAT  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Büyükesat semtindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Büyükesat Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar ve özel imal edilmiş fırçalarla yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız. Stor perde temizliğinin en önemli unsuru kullanılan ilaçtır. Çetinkaya Stor perde yıkama olarak özel yaptığımız ilaçları kullanmaktayız. Ayrıca yıkama işleminin çok zaman alıcı ve zahmetli olduğunu belirtmeliyiz. 

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :   0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                      0532 471 85 45          Servislerimiz ücretsizdir.

www.cetinkayahaliyıkama.com

Google ve diğer arama motorlarında daha kolay bulmak için:

Büyükesat Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Büyükesat, Büyükesat Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Büyükesat, Büyükesat de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Büyükesat de, Büyükesat de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Büyükesat de, BÜYÜKESAT STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA BÜYÜKESAT, BÜYÜKESAT STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ BÜYÜKESAT, BÜYÜKESATDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA BÜYÜKESATDE, BÜYÜKESATDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ BÜYÜKESAT DE, Büyükesat Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Büyükesat, Büyükesat Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Büyükesat, Büyükesat de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Büyükesat de, Büyükesat de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Büyükesat de, BÜYÜKESAT ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA BÜYÜKESAT, BÜYÜKESAT ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ BÜYÜKESAT, BÜYÜKESAT DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA BÜYÜKESAT DE, BÜYÜKESAT DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ BÜYÜKESAT DE gibi kelimeler yazmanız yeterlidir.

  • 285902Toplam ziyaretçi:
  • 87Dün:
  • 139Bugün:
  • 1Şu anda online: