CEVİZLİDERE YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA:

Cevizlidere mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız.  Çetinkaya Yorgan Yıkama fabrikasıyla birlikte Çetinkaya Battaniye hizmetlerinde aynı şekilde vermekteyiz.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar yün, kas tüyü her cins yorgan ve battaniyelerinizi temizleyebilmekteyiz. Ücretsiz servisimizden yorgan, battaniye  hizmeti içinde faydalanabilmektesiniz. Profesyonel çamaşır makinaların da tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız. Çetinkaya Halı Yıkama olarak battaniye yıkama ve havalandırmasını yılda 2 kere yapmanızı tavsiye etmekteyiz.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…  Servislerimiz ücretsizdir!

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Cevizlidere Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Cevizlidere, Cevizlidere de Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Cevizlidere de, CENGİZHAN YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA CENGİZHAN, CENGİZHAN DE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA CENGİZHAN DE, Cevizlidere battaniye yıkama, battaniye yıkama Cevizlidere, Cevizlidere battaniye temizliği, battaniye temizliği Cevizlidere, Cevizlidere yorgan temizliği, yorgan temizliği Cevizlidere, Cevizlidere de battaniye yıkama, Cevizlidere da battaniye temizliği, Cevizlidere de yorgan yıkama, Cevizlidere de yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 117436Toplam ziyaretçi:
  • 68Dün:
  • 5Bugün:
  • 0Şu anda online: