Ankara Halı Yıkama

DOĞANTEPE  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Doğantepe semtindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Doğantepe Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar ve özel imal edilmiş fırçalarla yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız. Stor perde temizliğinin en önemli unsuru kullanılan ilaçtır. Çetinkaya Stor perde yıkama olarak özel yaptığımız ilaçları kullanmaktayız. Ayrıca yıkama işleminin çok zaman alıcı ve zahmetli olduğunu belirtmeliyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :   0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                      0532 471 85 45         Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

Google ve diğer arama motorlarında daha kolay bulmak için:

Doğantepe Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Doğantepe, Doğantepe Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Doğantepe, Doğantepe de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Doğantepe de, Doğantepe de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Doğantepe de, DOĞANTEPE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA DOĞANTEPE, DOĞANTEPE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ DOĞANTEPE, DOĞANTEPEDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA DOĞANTEPEDE, DOĞANTEPEDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ DOĞANTEPE DE, Doğantepe Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Doğantepe, Doğantepe Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Doğantepe, Doğantepe de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Doğantepe de, Doğantepe de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Doğantepe de, DOĞANTEPE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA DOĞANTEPE, DOĞANTEPE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ DOĞANTEPE, DOĞANTEPE DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA DOĞANTEPE DE, DOĞANTEPE DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ DOĞANTEPE DE gibi kelimeler yazmanız yeterlidir.

  • 285093Toplam ziyaretçi:
  • 48Dün:
  • 41Bugün:
  • 0Şu anda online: