Ankara Halı Yıkama

ÇİĞİLTEPE  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Çiğiltepe semtindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Çiğiltepe Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar ve özel imal edilmiş fırçalarla yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız. Stor perde temizliğinin en önemli unsuru kullanılan ilaçtır. Çetinkaya Stor perde yıkama olarak özel yaptığımız ilaçları kullanmaktayız. Ayrıca yıkama işleminin çok zaman alıcı ve zahmetli olduğunu belirtmeliyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :   0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                      0532 471 85 45        Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

Google ve diğer arama motorlarında daha kolay bulmak için:

Çiğiltepe Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Çiğiltepe, Çiğiltepe Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Çiğiltepe, Çiğiltepe de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Çiğiltepe de, Çiğiltepe de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Çiğiltepe de, ÇİĞİLTEPE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA ÇİĞİLTEPE, ÇİĞİLTEPE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ ÇİĞİLTEPE, ÇİĞİLTEPEDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA ÇİĞİLTEPEDE, ÇİĞİLTEPEDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ ÇİĞİLTEPE DE, Çiğiltepe Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Çiğiltepe, Çiğiltepe Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Çiğiltepe, Çiğiltepe de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Çiğiltepe de, Çiğiltepe de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Çiğiltepe de, ÇİĞİLTEPE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA ÇİĞİLTEPE, ÇİĞİLTEPE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ ÇİĞİLTEPE, ÇİĞİLTEPE DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA ÇİĞİLTEPE DE, ÇİĞİLTEPE DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ ÇİĞİLTEPE DE gibi kelimeler yazmanız yeterlidir.

  • 288861Toplam ziyaretçi:
  • 66Dün:
  • 80Bugün:
  • 0Şu anda online: