Ankara Halı Yıkama

AYDINLAR  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Aydınlar semtindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Aydınlar Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar ve özel imal edilmiş fırçalarla yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız. Stor perde temizliğinin en önemli unsuru kullanılan ilaçtır. Çetinkaya Stor perde yıkama olarak özel yaptığımız ilaçları kullanmaktayız. Ayrıca yıkama işleminin çok zaman alıcı ve zahmetli olduğunu belirtmeliyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :   0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                      0532 471 85 45      Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

Google ve diğer arama motorlarında daha kolay bulmak için:

Aydınlar Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Aydınlar, Aydınlar Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Aydınlar, Aydınlar de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Aydınlar de, Aydınlar de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Aydınlar de, AYDINLAR STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA AYDINLAR, AYDINLAR STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ AYDINLAR, AYDINLARDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA AYDINLARDE, AYDINLARDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ AYDINLAR DE, Aydınlar Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Aydınlar, Aydınlar Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Aydınlar, Aydınlar de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Aydınlar de, Aydınlar de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Aydınlar de, AYDINLAR ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA AYDINLAR, AYDINLAR ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ AYDINLAR, AYDINLAR DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA AYDINLAR DE, AYDINLAR DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ AYDINLAR DE gibi kelimeler yazmanız yeterlidir.

  • 114212Toplam ziyaretçi:
  • 31Dün:
  • 138Bugün:
  • 0Şu anda online: