4.

AYDINLIKEVLER YORGAN VE BATTANİYE YIKAM :

Servis ağmıza Aydınlıkevler semtindeki mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun ilgi ve talep artış doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan ve Battaniye yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız. Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar yün, her cins yorgan ve battaniyelerinizi profesyonel bir şekilde yıkamaktayız. Yorganlarınız ilk önce içindeki kiri iyice yumuşatmak varsa böcek ve haşereleri yok etmek amacıyla bir gün özel ilaçlı özel bidonlara basılır daha sonra profesyonel çamaşır makinaların da tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız.

Çetinkaya Halı Yıkama olarak yorgan ve battaniyelerinizi en az yıl bir kez yıkamanızı tavsiye etmekteyiz.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…  Servislerimiz ücretsizdir!

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Aydınlıkevler Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Aydınlıkevler, Aydınlıkevler de Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Aydınlıkevler de, AYDINLIKEVLER YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA AYDINLIKEVLER, AYDINLIKEVLER DE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA AYDINLIKEVLER DE, Aydınlıkevler battaniye yıkama, battaniye yıkama Aydınlıkevler, Aydınlıkevler battaniye temizliği, battaniye temizliği Aydınlıkevler, Aydınlıkevler yorgan temizliği, yorgan temizliği Aydınlıkevler, Aydınlıkevler de battaniye yıkama, Aydınlıkevler da battaniye temizliği, Aydınlıkevler de yorgan yıkama, Aydınlıkevler de yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 116973Toplam ziyaretçi:
  • 25Dün:
  • 54Bugün:
  • 0Şu anda online: