Ankara Halı Yıkama

BAHÇELERÜSTÜ  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Bahçelerüstü semtindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Bahçelerüstü Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar ve özel imal edilmiş fırçalarla yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız. Stor perde temizliğinin en önemli unsuru kullanılan ilaçtır. Çetinkaya Stor perde yıkama olarak özel yaptığımız ilaçları kullanmaktayız. Ayrıca yıkama işleminin çok zaman alıcı ve zahmetli olduğunu belirtmeliyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :   0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                      0532 471 85 45       Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

Google ve diğer arama motorlarında daha kolay bulmak için:

Bahçelerüstü Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Bahçelerüstü, Bahçelerüstü Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Bahçelerüstü, Bahçelerüstü de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Bahçelerüstü de, Bahçelerüstü de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Bahçelerüstü de, BAHÇELERÜSTÜ STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA BAHÇELERÜSTÜ, BAHÇELERÜSTÜ STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ BAHÇELERÜSTÜ, BAHÇELERÜSTÜDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA BAHÇELERÜSTÜDE, BAHÇELERÜSTÜDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ BAHÇELERÜSTÜ DE, Bahçelerüstü Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Bahçelerüstü, Bahçelerüstü Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Bahçelerüstü, Bahçelerüstü de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Bahçelerüstü de, Bahçelerüstü de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Bahçelerüstü de, BAHÇELERÜSTÜ ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA BAHÇELERÜSTÜ, BAHÇELERÜSTÜ ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ BAHÇELERÜSTÜ, BAHÇELERÜSTÜ DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA BAHÇELERÜSTÜ DE, BAHÇELERÜSTÜ DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ BAHÇELERÜSTÜ DE gibi kelimeler yazmanız yeterlidir.

  • 285902Toplam ziyaretçi:
  • 87Dün:
  • 139Bugün:
  • 1Şu anda online: