Ankara Halı Yıkama

DURALİ ALIÇ YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA:

Durali Alıç mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız.  Çetinkaya Yorgan Yıkama fabrikasıyla birlikte Çetinkaya Battaniye hizmetlerinde aynı şekilde vermekteyiz.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar yün, her cins yorgan ve battaniyelerinizi profesyonel bir şekilde yıkamaktayız. Yorganlarınız ilk önce içindeki kiri iyice yumuşatmak varsa böcek ve haşereleri yok etmek amacıyla bir gün özel ilaçlı özel bidonlara basılır daha sonra profesyonel çamaşır makinaların da tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız.

Not:

Çetinkaya Halı Yıkama olarak yorgan ve battaniyelerinizi en az bir kez yıkamanızı tavsiye etmekteyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :   0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                     0532 471 85 45     Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Durali Alıç Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Durali Alıç, Durali Alıç de Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Durali Alıç de, DURALİ ALIÇ YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA DURALİ ALIÇ, DURALİ ALIÇ DE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA DURALİ ALIÇ DE, Durali Alıç battaniye yıkama, battaniye yıkama Durali Alıç, Durali Alıç battaniye temizliği, battaniye temizliği Durali Alıç, Durali Alıç yorgan temizliği, yorgan temizliği Durali Alıç, Durali Alıç de battaniye yıkama, Durali Alıç da battaniye temizliği, Durali Alıç de yorgan yıkama, Durali Alıç de yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 252154Toplam ziyaretçi:
  • 122Dün:
  • 45Bugün:
  • 11Şu anda online: