Ankara Halı Yıkama

ahiler_yorgan_yikamaahiler_battaniye_yikamaahiler_yorgan_yikama_makinasi

AHİLER YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA:

Ahiler mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız.  Çetinkaya Yorgan Yıkama fabrikasıyla birlikte Çetinkaya Battaniye hizmetlerinde aynı şekilde vermekteyiz.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar yün, her cins yorgan ve battaniyelerinizi profesyonel bir şekilde yıkamaktayız. Yorganlarınız ilk önce içindeki kiri iyice yumuşatmak varsa böcek ve haşereleri yok etmek amacıyla bir gün özel ilaçlı özel bidonlara basılır daha sonra profesyonel çamaşır makinaların da tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız.

Not:

Çetinkaya Halı Yıkama olarak yorgan ve battaniyelerinizi en az bir kez yıkamanızı tavsiye etmekteyiz.

Daha ayrıntılı  bilgi için :  0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                     0532 471 85 45            Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Ahiler Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Ahiler, Ahiler de Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Ahiler de, AHİLER YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA AHİLER, AHİLER DE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA AHİLER DE, Ahiler battaniye yıkama, battaniye yıkama Ahiler, Ahiler battaniye temizliği, battaniye temizliği Ahiler, Ahiler yorgan temizliği, yorgan temizliği Ahiler, Ahiler de battaniye yıkama, Ahiler da battaniye temizliği, Ahiler de yorgan yıkama, Ahiler de yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 47807Toplam ziyaretçi:
  • 181Dün:
  • 261Bugün:
  • 2Şu anda online: