ziraat_sigorta_ankara cigna_finans_sigorta_ankara ray_sigorta_ankara hdi_sigorta_ankara sampo_sigorta_ankra groupama_ankara

 

Yukarıdaki Sigorta Şirketlerinin Ankara bölgesindeki müşterilerine antlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
 şenyuva_koltuk_yikama şenyuva_koltuk_yikama_once şenyuva_koltuk_yikama_sonra

ŞENYUVA KOLTUK YIKAMA : Kanepe ve Deri Koltuk dahil

Şenyuva ilçesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Koltuk yıkama servisine Şenyuva Koltuk yıkama hizmetini de eklemiş bulunmakatayız. Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Koltuk Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Koltuk, çekyat yıkamasında kullanılan pek çok yöntem mevcutken, biz Çetinkaya Koltuk yıkama olarak sanayi tipi cihazlarla bu hizmeti yerine getirmekteyiz. Uyguladığımız yöntem sonrasında koltuk ve kanepelerde maitların yaşayamaması için en son teknoloji ve anti bakteriyel ilaçlar kullanılmaktadır. Şenyuva Koltuk yıkama sanayi tipi makinayla vakumlanarak mevcut olan tozlar, lekeler, mait ve pis sular çekilmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız.  Koltukların içinde kimyasal sıvının daha sonra üst yüzeye çıkmasını önlemek için son bir kez vakumlama yapılmaktadır bu vakumlama aynı anda koltukların daha hızlı kurumasına da sağlamaktadır. Koltuk yıkama işlemi bittikten sonra ileriye dönük güzel kokması için parfümleyerek kurumaya bırakmaktayız.

Koltuk yıkama işlemimiz yapmış olduğumuz tecrübeler doğrultusunda normal bir koltuk takımı yaklaşık 1,5 ile 2, 5 saat sürmektedir.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Google de daha kolay bulmak için:

Şenyuva koltuk yıkama, koltuk yıkama Şenyuva, Şenyuva koltuk temizliği, koltuk temizliği Şenyuva, Şenyuva da koltuk yıkama, koltuk yıkama Şenyuva da, Şenyuva da koltuk temizliği, koltuk temizliği Şenyuva da, ŞENYUVA KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA ŞENYUVA, ŞENYUVA KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ ŞENYUVA, ŞENYUVADA KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA ŞENYUVADA, ŞENYUVADA KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ ŞENYUVA DA gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 285902Toplam ziyaretçi:
  • 87Dün:
  • 139Bugün:
  • 1Şu anda online: