Ankara Halı Yıkama

HÜSEYİN GAZİ  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Hüseyin Gazi semtindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Hüseyin Gazi Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar ve özel imal edilmiş fırçalarla yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız. Stor perde temizliğinin en önemli unsuru kullanılan ilaçtır. Çetinkaya Stor perde yıkama olarak özel yaptığımız ilaçları kullanmaktayız. Ayrıca yıkama işleminin çok zaman alıcı ve zahmetli olduğunu belirtmeliyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :    0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                      0532 471 85 45         Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

Google ve diğer arama motorlarında daha kolay bulmak için:

Hüseyin Gazi Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Hüseyin Gazi, Hüseyin Gazi Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Hüseyin Gazi, Hüseyin Gazi de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Hüseyin Gazi de, Hüseyin Gazi de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Hüseyin Gazi de, HÜSEYİN GAZİ STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA HÜSEYİN GAZİ, HÜSEYİN GAZİ STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ HÜSEYİN GAZİ, HÜSEYİN GAZİDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA HÜSEYİN GAZİDE, HÜSEYİN GAZİDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ HÜSEYİN GAZİ DE, Hüseyin Gazi Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Hüseyin Gazi, Hüseyin Gazi Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Hüseyin Gazi, Hüseyin Gazi de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Hüseyin Gazi de, Hüseyin Gazi de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Hüseyin Gazi de, HÜSEYİN GAZİ ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA HÜSEYİN GAZİ, HÜSEYİN GAZİ ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ HÜSEYİN GAZİ, HÜSEYİN GAZİ DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA HÜSEYİN GAZİ DE, HÜSEYİN GAZİ DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ HÜSEYİN GAZİ DE gibi kelimeler yazmanız yeterlidir.

  • 285095Toplam ziyaretçi:
  • 48Dün:
  • 43Bugün:
  • 0Şu anda online: