Ankara Halı Yıkama

TÜRKİŞ  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Türkiş semtindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Türkiş Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar ve özel imal edilmiş fırçalarla yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız. Stor perde temizliğinin en önemli unsuru kullanılan ilaçtır. Çetinkaya Stor perde yıkama olarak özel yaptığımız ilaçları kullanmaktayız. Ayrıca yıkama işleminin çok zaman alıcı ve zahmetli olduğunu belirtmeliyiz. 

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :    0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                      0532 471 85 45         Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

Google ve diğer arama motorlarında daha kolay bulmak için:

Türkiş Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Türkiş, Türkiş Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Türkiş, Türkiş de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Türkiş de, Türkiş de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Türkiş de, TÜRKİŞ STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA TÜRKİŞ, TÜRKİŞ STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ TÜRKİŞ, TÜRKİŞDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA TÜRKİŞDE, TÜRKİŞDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ TÜRKİŞ DE, Türkiş Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Türkiş, Türkiş Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Türkiş, Türkiş de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Türkiş de, Türkiş de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Türkiş de, TÜRKİŞ ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA TÜRKİŞ, TÜRKİŞ ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ TÜRKİŞ, TÜRKİŞ DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA TÜRKİŞ DE, TÜRKİŞ DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ TÜRKİŞ DE gibi kelimeler yazmanız yeterlidir.

  • 282095Toplam ziyaretçi:
  • 47Dün:
  • 16Bugün:
  • 0Şu anda online: