İNCİRLİ  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

İncirli semtindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine İncirli Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar ve özel imal edilmiş fırçalarla yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız. Stor perde temizliğinin en önemli unsuru kullanılan ilaçtır. Çetinkaya Stor perde yıkama olarak özel yaptığımız ilaçları kullanmaktayız. Ayrıca yıkama işleminin çok zaman alıcı ve zahmetli olduğunu belirtmeliyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :   0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                      0532 471 85 45                 Servislerimiz ücretsizdir!

 www.cetinkayahaliyıkama.com

Google ve diğer arama motorlarında daha kolay bulmak için:

İncirli Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama İncirli, İncirli Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği İncirli, İncirli de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama İncirli de, İncirli de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği İncirli de, İNCİRLİ STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA İNCİRLİ, İNCİRLİ STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ İNCİRLİ, İNCİRLİDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA İNCİRLİDE, İNCİRLİDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ İNCİRLİ DE, İncirli Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama İncirli, İncirli Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği İncirli, İncirli de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama İncirli de, İncirli de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği İncirli de, İNCİRLİ ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA İNCİRLİ, İNCİRLİ ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ İNCİRLİ, İNCİRLİ DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA İNCİRLİ DE, İNCİRLİ DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ İNCİRLİ DE gibi kelimeler yazmanız yeterlidir.

 

  • 47292Toplam ziyaretçi:
  • 133Dün:
  • 65Bugün:
  • 0Şu anda online: