Ankara Halı Yıkama 

tepebaşı_koltuk_yikama tepebaşı_koltuk_yikama_once tepebaşı_koltuk_yikama_sonra

TEPEBAŞI KOLTUK YIKAMA : Kanepe ve Deri Koltuk dahil

Tepebaşı ilçesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Koltuk yıkama servisine Tepebaşı Koltuk yıkama hizmetini de eklemiş bulunmakatayız. Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Koltuk Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Koltuk, çekyat yıkamasında kullanılan pek çok yöntem mevcutken, biz Çetinkaya Koltuk yıkama olarak sanayi tipi cihazlarla bu hizmeti yerine getirmekteyiz. Uyguladığımız yöntem sonrasında koltuk ve kanepelerde maitların yaşayamaması için en son teknoloji ve anti bakteriyel ilaçlar kullanılmaktadır. Tepebaşı Koltuk yıkama sanayi tipi makinayla vakumlanarak mevcut olan tozlar, lekeler, mait ve pis sular çekilmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız.  Koltukların içinde kimyasal sıvının daha sonra üst yüzeye çıkmasını önlemek için son bir kez vakumlama yapılmaktadır bu vakumlama aynı anda koltukların daha hızlı kurumasına da sağlamaktadır. Koltuk yıkama işlemi bittikten sonra ileriye dönük güzel kokması için parfümleyerek kurumaya bırakmaktayız.

Koltuk yıkama işlemimiz yapmış olduğumuz tecrübeler doğrultusunda normal bir koltuk takımı yaklaşık 1,5 ile 2, 5 saat sürmektedir.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Google de daha kolay bulmak için:

Tepebaşı koltuk yıkama, koltuk yıkama Tepebaşı, Tepebaşı koltuk temizliği, koltuk temizliği Tepebaşı, Tepebaşı da koltuk yıkama, koltuk yıkama Tepebaşı da, Tepebaşı da koltuk temizliği, koltuk temizliği Tepebaşı da, TEPEBAŞI KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA TEPEBAŞI, TEPEBAŞI KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ TEPEBAŞI, TEPEBAŞIDA KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA TEPEBAŞIDA, TEPEBAŞIDA KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ TEPEBAŞI DA gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

 

  • 288861Toplam ziyaretçi:
  • 66Dün:
  • 80Bugün:
  • 0Şu anda online: