BAYRAKTAR STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Bayraktar Mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Bayraktar Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar la yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Google de daha kolay bulmak için:

Bayraktar Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Bayraktar, Bayraktar Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Bayraktar, Bayraktar de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Bayraktar de, Bayraktar de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Bayraktar de, BAYRAKTAR STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA BAYRAKTAR, BAYRAKTAR STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ BAYRAKTAR, BAYRAKTARDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA BAYRAKTARDE, BAYRAKTARDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ BAYRAKTAR DE, Bayraktar Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Bayraktar, Bayraktar Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Bayraktar, Bayraktar de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Bayraktar de, Bayraktar de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Bayraktar de, BAYRAKTAR ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA BAYRAKTAR, BAYRAKTAR ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ BAYRAKTAR, BAYRAKTAR DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA BAYRAKTAR DE, BAYRAKTAR DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ BAYRAKTAR DE gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 125256Toplam ziyaretçi:
  • 44Dün:
  • 10Bugün:
  • 1Şu anda online: