Ankara Halı Yıkama

ETİLER  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Etiler semtindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Etiler Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar ve özel imal edilmiş fırçalarla yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız. Stor perde temizliğinin en önemli unsuru kullanılan ilaçtır. Çetinkaya Stor perde yıkama olarak özel yaptığımız ilaçları kullanmaktayız. Ayrıca yıkama işleminin çok zaman alıcı ve zahmetli olduğunu belirtmeliyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :   0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                      0532 471 85 45       Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

Google ve diğer arama motorlarında daha kolay bulmak için:

Etiler Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Etiler, Etiler Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Etiler, Etiler de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Etiler de, Etiler de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Etiler de, ETİLER STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA ETİLER, ETİLER STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ ETİLER, ETİLERDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA ETİLERDE, ETİLERDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ ETİLER DE, Etiler Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Etiler, Etiler Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Etiler, Etiler de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Etiler de, Etiler de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Etiler de, ETİLER ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA ETİLER, ETİLER ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ ETİLER, ETİLER DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA ETİLER DE, ETİLER DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ ETİLER DE gibi kelimeler yazmanız yeterlidir.

  • 288864Toplam ziyaretçi:
  • 66Dün:
  • 83Bugün:
  • 0Şu anda online: