Ankara Halı Yıkama

EMRAH  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Emrah semtindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Emrah Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar ve özel imal edilmiş fırçalarla yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız. Stor perde temizliğinin en önemli unsuru kullanılan ilaçtır. Çetinkaya Stor perde yıkama olarak özel yaptığımız ilaçları kullanmaktayız. Ayrıca yıkama işleminin çok zaman alıcı ve zahmetli olduğunu belirtmeliyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :    0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                      0532 471 85 45      Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

Google ve diğer arama motorlarında daha kolay bulmak için:

Emrah Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Emrah, Emrah Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Emrah, Emrah de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Emrah de, Emrah de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Emrah de, EMRAH STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA EMRAH, EMRAH STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ EMRAH, EMRAHDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA EMRAHDE, EMRAHDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ EMRAH DE, Emrah Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Emrah, Emrah Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Emrah, Emrah de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Emrah de, Emrah de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Emrah de, EMRAH ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA EMRAH, EMRAH ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ EMRAH, EMRAH DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA EMRAH DE, EMRAH DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ EMRAH DE gibi kelimeler yazmanız yeterlidir.

  • 288864Toplam ziyaretçi:
  • 66Dün:
  • 83Bugün:
  • 0Şu anda online: