çiçekli_yorgan_yikamaçiçekli_battaniye_yikamaçiçekli_yorgan_yikama_makinasi ÇİÇEKLİ YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA:

Çiçekli mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız.  Çetinkaya Yorgan Yıkama fabrikasıyla birlikte Çetinkaya Battaniye hizmetlerinde aynı şekilde vermekteyiz.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar yün, her cins yorgan ve battaniyelerinizi profesyonel bir şekilde yıkamaktayız. Yorganlarınız ilk önce içindeki kiri iyice yumuşatmak varsa böcek ve haşereleri yok etmek amacıyla bir gün özel ilaçlı özel bidonlara basılır daha sonra profesyonel çamaşır makinaların da tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız.

Not:

Çetinkaya Halı Yıkama olarak yorgan ve battaniyelerinizi en az bir kez yıkamanızı tavsiye etmekteyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :  0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                     0532 471 85 45   Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Çiçekli Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Çiçekli, Çiçekli de Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Çiçekli de, ÇİÇEKLİ YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA ÇİÇEKLİ, ÇİÇEKLİ DE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA ÇİÇEKLİ DE, Çiçekli battaniye yıkama, battaniye yıkama Çiçekli, Çiçekli battaniye temizliği, battaniye temizliği Çiçekli, Çiçekli yorgan temizliği, yorgan temizliği Çiçekli, Çiçekli de battaniye yıkama, Çiçekli da battaniye temizliği, Çiçekli de yorgan yıkama, Çiçekli de yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 281822Toplam ziyaretçi:
  • 210Dün:
  • 102Bugün:
  • 1Şu anda online: