Ankara Halı Yıkamaaydınlıkevler_perde_yıkamaaydınlıkevler_stor_ perde_yıkama

aydınlıkevler_ zebra perde_yıkama

AYDINLIKEVLER  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Aydınlıkevler semtindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Aydınlıkevler Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar ve özel imal edilmiş fırçalarla yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız. Stor perde temizliğinin en önemli unsuru kullanılan ilaçtır. Çetinkaya Stor perde yıkama olarak özel yaptığımız ilaçları kullanmaktayız. Ayrıca yıkama işleminin çok zaman alıcı ve zahmetli olduğunu belirtmeliyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :   0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                      0532 471 85 45           Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

Google ve diğer arama motorlarında daha kolay bulmak için:

Aydınlıkevler Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Aydınlıkevler, Aydınlıkevler Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Aydınlıkevler, Aydınlıkevler de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Aydınlıkevler de, Aydınlıkevler de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Aydınlıkevler de, AYDINLIKEVLER STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA AYDINLIKEVLER, AYDINLIKEVLER STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ AYDINLIKEVLER, AYDINLIKEVLERDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA AYDINLIKEVLERDE, AYDINLIKEVLERDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ AYDINLIKEVLER DE, Aydınlıkevler Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Aydınlıkevler, Aydınlıkevler Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Aydınlıkevler, Aydınlıkevler de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Aydınlıkevler de, Aydınlıkevler de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Aydınlıkevler de, AYDINLIKEVLER ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA AYDINLIKEVLER, AYDINLIKEVLER ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ AYDINLIKEVLER, AYDINLIKEVLER DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA AYDINLIKEVLER DE, AYDINLIKEVLER DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ AYDINLIKEVLER DE gibi kelimeler yazmanız yeterlidir.

  • 285094Toplam ziyaretçi:
  • 48Dün:
  • 42Bugün:
  • 2Şu anda online: