Ankara Halı Yıkama

GÜZELYURT  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Güzelyurt semtindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Güzelyurt Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar ve özel imal edilmiş fırçalarla yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız. Stor perde temizliğinin en önemli unsuru kullanılan ilaçtır. Çetinkaya Stor perde yıkama olarak özel yaptığımız ilaçları kullanmaktayız. Ayrıca yıkama işleminin çok zaman alıcı ve zahmetli olduğunu belirtmeliyiz.

Daha ayrıntılı  bilgi için :  0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                      0532 471 85 45         Servislerimiz ücretsizdir!

 Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

 www.cetinkayahaliyıkama.com

 

Google ve diğer arama motorlarında daha kolay bulmak için:

Güzelyurt Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Güzelyurt, Güzelyurt Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Güzelyurt, Güzelyurt de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Güzelyurt de, Güzelyurt de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Güzelyurt de, GÜZELYURT STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA GÜZELYURT, GÜZELYURT STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ GÜZELYURT, GÜZELYURTDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA GÜZELYURTDE, GÜZELYURTDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ GÜZELYURT DE, Güzelyurt Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Güzelyurt, Güzelyurt Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Güzelyurt, Güzelyurt de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Güzelyurt de, Güzelyurt de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Güzelyurt de, GÜZELYURT ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA GÜZELYURT, GÜZELYURT ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ GÜZELYURT, GÜZELYURT DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA GÜZELYURT DE, GÜZELYURT DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ GÜZELYURT DE gibi kelimeler yazmanız yeterlidir.

  • 288864Toplam ziyaretçi:
  • 83Dün:
  • 0Bugün:
  • 0Şu anda online: