Ankara Halı Yıkamayenimahalle_perde_yıkama

yenimahalle_stor_ perde_yıkama

yenimahalle_ zebra perde_yıkama

YENİMAHALLE  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Yenimahalle semtindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Yenimahalle Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar ve özel imal edilmiş fırçalarla yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız. Stor perde temizliğinin en önemli unsuru kullanılan ilaçtır. Çetinkaya Stor perde yıkama olarak özel yaptığımız ilaçları kullanmaktayız. Ayrıca yıkama işleminin çok zaman alıcı ve zahmetli olduğunu belirtmeliyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :  0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                      0532 471 85 45           Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

Google ve diğer arama motorlarında daha kolay bulmak için:

Yenimahalle Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Yenimahalle, Yenimahalle Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Yenimahalle, Yenimahalle de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Yenimahalle de, Yenimahalle de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Yenimahalle de, YENİMAHALLE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA YENİMAHALLE, YENİMAHALLE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ YENİMAHALLE, YENİMAHALLEDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA YENİMAHALLEDE, YENİMAHALLEDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ YENİMAHALLE DE, Yenimahalle Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Yenimahalle, Yenimahalle Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Yenimahalle, Yenimahalle de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Yenimahalle de, Yenimahalle de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Yenimahalle de, YENİMAHALLE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA YENİMAHALLE, YENİMAHALLE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ YENİMAHALLE, YENİMAHALLE DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA YENİMAHALLE DE, YENİMAHALLE DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ YENİMAHALLE DE gibi kelimeler yazmanız yeterlidir.

  • 285900Toplam ziyaretçi:
  • 87Dün:
  • 137Bugün:
  • 0Şu anda online: