Ankara Halı Yıkama

BALKİRAZ  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Balkiraz semtindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Balkiraz Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar ve özel imal edilmiş fırçalarla yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız. Stor perde temizliğinin en önemli unsuru kullanılan ilaçtır. Çetinkaya Stor perde yıkama olarak özel yaptığımız ilaçları kullanmaktayız. Ayrıca yıkama işleminin çok zaman alıcı ve zahmetli olduğunu belirtmeliyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :   0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                      0532 471 85 45        Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

Google ve diğer arama motorlarında daha kolay bulmak için:

Balkiraz Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Balkiraz, Balkiraz Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Balkiraz, Balkiraz de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Balkiraz de, Balkiraz de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Balkiraz de, BALKİRAZ STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA BALKİRAZ, BALKİRAZ STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ BALKİRAZ, BALKİRAZDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA BALKİRAZDE, BALKİRAZDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ BALKİRAZ DE, Balkiraz Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Balkiraz, Balkiraz Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Balkiraz, Balkiraz de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Balkiraz de, Balkiraz de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Balkiraz de, BALKİRAZ ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA BALKİRAZ, BALKİRAZ ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ BALKİRAZ, BALKİRAZ DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA BALKİRAZ DE, BALKİRAZ DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ BALKİRAZ DE gibi kelimeler yazmanız yeterlidir.

  • 288864Toplam ziyaretçi:
  • 83Dün:
  • 0Bugün:
  • 0Şu anda online: