Ankara Halı Yıkamahasköy_perde_yıkama

hasköy_stor_ perde_yıkama

hasköy_ zebra_perde_yıkama

HASKÖY  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Hasköy semtindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Hasköy Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar ve özel imal edilmiş fırçalarla yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız. Stor perde temizliğinin en önemli unsuru kullanılan ilaçtır. Çetinkaya Stor perde yıkama olarak özel yaptığımız ilaçları kullanmaktayız. Ayrıca yıkama işleminin çok zaman alıcı ve zahmetli olduğunu belirtmeliyiz.

Daha ayrıntılı  bilgi için :   0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                      0532 471 85 45        Servislerimiz ücretsizdir!

 www.cetinkayahaliyıkama.com

Google ve diğer arama motorlarında daha kolay bulmak için:

Hasköy Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Hasköy, Hasköy Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Hasköy, Hasköy de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Hasköy de, Hasköy de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Hasköy de, HASKÖY STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA HASKÖY, HASKÖY STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ HASKÖY, HASKÖYDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA HASKÖYDE, HASKÖYDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ HASKÖY DE, Hasköy Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Hasköy, Hasköy Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Hasköy, Hasköy de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Hasköy de, Hasköy de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Hasköy de, HASKÖY ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA HASKÖY, HASKÖY ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ HASKÖY, HASKÖY DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA HASKÖY DE, HASKÖY DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ HASKÖY DE gibi kelimeler yazmanız yeterlidir.

  • 288864Toplam ziyaretçi:
  • 83Dün:
  • 0Bugün:
  • 0Şu anda online: