Ankara Halı Yıkama

 

ZİRAAT  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Ziraat semtindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Ziraat Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar ve özel imal edilmiş fırçalarla yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız. Stor perde temizliğinin en önemli unsuru kullanılan ilaçtır. Çetinkaya Stor perde yıkama olarak özel yaptığımız ilaçları kullanmaktayız. Ayrıca yıkama işleminin çok zaman alıcı ve zahmetli olduğunu belirtmeliyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Daha ayrıntılı  bilgi için :   0312 317 84 95

                                                     0312 437 79 29

                                                      0532 471 85 45          Servislerimiz ücretsizdir!

www.cetinkayahaliyıkama.com

Google ve diğer arama motorlarında daha kolay bulmak için:

Ziraat Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Ziraat, Ziraat Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Ziraat, Ziraat de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Ziraat de, Ziraat de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Ziraat de, ZİRAAT STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA ZİRAAT, ZİRAAT STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ ZİRAAT, ZİRAATDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA ZİRAATDE, ZİRAATDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ ZİRAAT DE, Ziraat Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Ziraat, Ziraat Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Ziraat, Ziraat de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Ziraat de, Ziraat de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Ziraat de, ZİRAAT ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA ZİRAAT, ZİRAAT ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ ZİRAAT, ZİRAAT DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA ZİRAAT DE, ZİRAAT DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ ZİRAAT DE gibi kelimeler yazmanız yeterlidir.

  • 281820Toplam ziyaretçi:
  • 210Dün:
  • 100Bugün:
  • 0Şu anda online: