yenimahalle_koltuk_yikama_onceyenimahalle_koltuk_yikama_sonrayenimahalle_koltuk_yikama YENİMAHALLE KOLTUK YIKAMA :Kanepe ve Deri Koltuk dahil

Yenimahalle ilçesindeki   müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Koltuk   yıkama servisine Yenimahalle Koltuk yıkama hizmetini de eklemiş   bulunmaktayız. Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Koltuk   Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Koltuk, çekyat yıkamasında   kullanılan pek çok yöntem mevcutken, biz Çetinkaya Koltuk yıkama olarak   sanayi tipi cihazlarla bu hizmeti yerine getirmekteyiz. Uyguladığımız yöntem   sonrasında koltuk ve kanepelerde maitların yaşayamaması için en son teknoloji   ve anti bakteriyel ilaçlar kullanılmaktadır. Yenimahalle Koltuk yıkama sanayi   tipi makinayla vakumlanarak mevcut olan tozlar, lekeler, mait ve pis sular   çekilmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke   çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız.  Koltukların içinde   kimyasal sıvının daha sonra üst yüzeye çıkmasını önlemek için son bir kez   vakumlama yapılmaktadır bu vakumlama aynı anda koltukların daha hızlı   kurumasını da sağlamaktadır. Koltuk yıkama işlemi bittikten sonra ileriye   dönük güzel kokması için parfümleyerek kurumaya bırakmaktayız.

Koltuk yıkama işlemimiz   yapmış olduğumuz tecrübeler doğrultusunda normal bir koltuk takımı yaklaşık   1,5 ile 2, 5 saat sürmektedir.

Daha detaylı bilgi için bizi   aramanız yeterli…

Google de daha kolay bulmak   için:

Yenimahalle koltuk yıkama,   koltuk yıkama Yenimahalle, Yenimahalle koltuk temizliği, koltuk temizliği   Yenimahalle, Yenimahalle de koltuk yıkama, koltuk yıkama Yenimahalle de, gibi   kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 116973Toplam ziyaretçi:
  • 25Dün:
  • 54Bugün:
  • 0Şu anda online: